FAQ - Najczęściej zadawane pytania

Co to znaczy, że w Ofercie SimplyDrive odkup gwarantuje Marka?
Oznacza to, że Citroën Polska gwarantuje odkup Twojego samochodu za cenę ustaloną podczas podpisywania umowy pożyczki, a w przypadku skorzystania z opcji odkupu pojazdu, ostatnia rata pożyczki będzie uregulowana do Banku przez Citroën Polska.
Na jakie okresy mogę zawrzeć umowę pożyczki?
Dostępne okresy finansowania to 3 i 4 lata.
Czy mogę kupić nowego C4 Cactus jeśli nie mam żadnych środków własnych?
Tak, Oferta SimplyDrive jest dostępny nawet bez wkładu własnego.*
Czy jeśli wezmę Ofertę SimplyDrive będę mógł skorzystać z promocyjnego ubezpieczenia komunikacyjnego od 2,99%?
Tak, promocyjne ubezpieczenie obowiązuje również dla klientów, którzy korzystają z promocyjnego finansowania jednak składka za ubezpieczenie musi zostać zapłacona gotówką.
Na jakiej podstawie jest określana wysokość odkupu auta?
Wysokość odkupu jest wartością rynkową C4 Cactus po ustalonym okresie i przewidywanym przebiegu pojazdu.
Dlaczego wartość odkupu jest tak wysoka?
Przewidujemy, że tyle wart będzie Twój samochód po określonym czasie i deklarowanym przebiegu. Dzięki wysokiej racie końcowej możesz obniżyć miesięczną ratę pożyczki do minimum, a po okresie kredytowania zwrócić pojazd i kupić nowe auto.
Czy wartość odkupu jest zawsze taka sama?
Wartość odkupu może być niższa jeśli pojazd ma nadprzebieg, jest nadmiernie zużyty lub uszkodzony. Warunki odkupu określa umowa gwarancji odkupu pojazdu, która jest załącznikiem do umowy pożyczki.
Jak wygląda proces zwrotu samochodu?
Pojazd powinieneś zwrócić do dealera, gdzie zostaną przeprowadzone oględziny pojazdu. Przed upływem terminu zakończenia umowy pożyczki skontaktuje się z Tobą rzeczoznawca DEKRA, który umówi z Tobą dogodny dla Ciebie termin.
Skąd będę wiedział, kiedy mam zwrócić pojazd?
Na 3 miesiące, a później na miesiąc przed datą zakończenia umowy prześlemy do Ciebie list z informacją, gdzie powinieneś się zgłosić, jeśli chcesz zwrócić pojazd i jakie dokumenty powinieneś przygotować.
Co się dzieje kiedy oddam już swój samochód?
Citroën Polska odkupi Twój samochód, dzięki czemu pożyczka zostanie spłacony bezpośrednio do Banku, a Ty nie mając więcej zobowiązań możesz kupić nowego Citroena w kredycie lub za gotówkę.
Czy mogę zrezygnować z opcji zwrotu pojazdu i odkupu przez Citroën Polska?
Oczywiście jest taka możliwość. W takim przypadku spłacasz ostatnią ratę, umowa pożyczki zostaje zamknięta, a Ty nadal jesteś właścicielem auta.
Co się stanie jeśli nie będę miał pieniędzy na ostatnią ratę, ale jednocześnie nie chcę sprzedawać samochodu?
W takim przypadku możesz skorzystać z pożyczki ratalnego na spłatę raty balonowej, w którym okres finansowania wynosi od 12 do 84 miesięcy lub z pożyczki balonowego 30/70 na 12 miesięcy.


*Zgoda na udzielenie pożyczki jest uzależniona od zdolności kredytowej klienta ustalanej zgodnie z procedurami Pożyczkodawcy.

Już od PLN netto miesięcznie
Okres:
48 miesięcy
Wpłata własna:
10%
Przebieg roczny:
20000km